Víte, že chcete ve svém životě nějakou změnu, ale nevíte, co si máte vybrat? Jestli je pro vás spíše terapie, koučování či poradenství? 
Podívejte se na rozdíly mezi službami  anebo se rovnou ozvěte, společně vymyslíme, co pro vás může být to pravé. A můžeme to také v průběhu změnit. 
Důležité je, že chcete na sobě pracovat a nečekáte, že to "někdo" vyřeší za vás nebo že dostanete zázračnou radu, která vše změní. Práce na sobě  vždy zabere čas a vyžaduje úsilí. Neexistují zkratky, které dlouhodobě fungují.

Všechny služby poskytuji online i osobně. 

TERAPIE a psychologické poradenství

Terapie se zaměřuje na celkové zkvalitnění života, odstranění psychických obtíží, zlepšení vztahu k sobě i ostatním. Zaměřuje se na teď a tady, může (nemusí) se dívat zpět do minulosti, orientuje se hodně na pocity a prožívání. 

Více informací...



Koučování a coaching in walking

Koučování se zaměřuje zejména do budoucnosti, na dosahování cílů, hledání cest k řešení, ke konkrétním změnám a rozvoji. Může být doplněno mentoringem či konzultací.  Nabízím i koučování při chůzi, v Praze nebo nádherné přírodě Krušných hor.


Více informací...

ROZVOJ Zaměstnanců a organizací

Firmám nabízím jak psychologické a koučovací služby, tak programy zaměřené na motivaci, spokojenost a rozvoj zaměstnanců a managerů a optimální fungování týmů. Dle potřeby se spojuji s kolegy.  




SEXUÁLNÍ VÝCHOVA A KOMUNIKACE O SEXUALITĚ

Řada rodičů, učitelů i jiných dospělých je nejistá jak mluvit s dětmi a dospívajícími o sexuálním dospívání, sexualitě, vztazích i rizicích, která s sebou lidská sexualita přináší. Může být obtížné odpovědět malému dítěti na otázku Jak jsem přišel na svět? nebo udělat maximum pro ochranu dětí před sexuálním zneužíváním. Zároveň,  pokud dokážeme s dětmi otevřeně mluvit o těchto tématech, posilujeme a zlepšujeme komunikaci a důvěru v rodině. To je hlavní důvod, proč se sexuální výchově dlouhodobě věnuji, vnímám jí v širším kontextu, jako podporu komunikace, sebejistoty, sebevědomí a také jako prevenci sexuálního zneužívání.  

Více informací...